Sıkça Sorulan Sorular

 • Soru :Yavrularınızı Nasıl Sahiplendiriyorsunuz ?
  Cevap: Henüz anne karnında iken veteriner hekim kontrolünde sağlıkla büyüyerek doğan Safkan Secereli Dişi-Erkek Rottweiler Yavrularım; Sütten kesildikten sonra anne altından alınarak yine veteriner hekimim kontrolünde gerekli tüm aşıları yapılıp, “Aşılı-Kimlikli” olarak “Türkiyemizin Her Bölgesine” sorunsuz sahiplendirme yapıyorum.
 • Soru : Anne Altından Safkan Secereli Rottweiler Yavrularınızı Nerede Çoğaltıyorsunuz? Ankarada Yaşıyorum. Yavruları Sahiplenmeden Önce Yerinize Gelip Misafiriniz Olma Şansım Var mı?
  Cevap: Elbette ki yavrularımı sahiplenmeden önce gelip yerimde görebilir, istediğiniz Dişi-Erkek SAFKAN SECERELİ Rottweiler Yavrularımdan istediğinizi sahiplenebilirsiniz. Safkan Secereli Rottweiler Yavrularımı Ankara-GÖLBAŞI’nda bulunan “ANKARA ROTTWEILER ÜRETİM ÇİFTLİĞİ”m de 20 Yıllık Rottweiler Tecrübem dahilinde Sevgi ve İlgi ile Çoğaltmakta ve Bakmakta, Rottlarımı isteyenler ile buluşturmaktayım.
 • Soru : Secereli Safkan Rottweiler Yavrularınızı Sahiplendirmenin Dışında Bizlere Sunduğunuz Başka Hizmetleriniz Var mı?
  Cevap: Tabii ki var. Sahiplendirdiğim Rottweiler ve Yavruları için gerekecek Köpek Klübesini de Rottweiler köpeklerime uygun üretip satışını yapmaktayım. Bununla birlikte Rottweilerınıza özel, istediğiniz miktarda Köpek Kuru Mama temin de etmekteyim.
 • Soru : Hizmetlerinize ulaşmak bize bir tık kadar yakınken, Veteriner Hekiminizden destek almak da bize o kadar yakın mı?
  Cevap: Elbette ki yakın. İsterseniz Veteriner Hekimimin sitemde ki kendisine özel hazırladığım sayfasından, isterseniz kendi ANKAFOKS Veteriner Kliniği internet sitesi üzerinden, isterseniz de adresine bizzat giderek kendisinden ücretli-ücretsiz destek alabilirsiniz.
×

safkan-secereli-rottweiler-anne-alti-yavrusu

Merhaba,

Ben Rottcu YILDIRIM. İletişim için minik Dostumuzun Resmine tıklayarak WhatsApp mesajlarınızı gönderebilirsiniz.

×