ROTTCU YILDIRIM Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

 • Soru :Yavrularınızı Nasıl Sahiplendiriyorsunuz ?
  Cevap: Henüz anne karnında iken veteriner hekim kontrolünde sağlıkla büyüyerek doğan Safkan Secereli Dişi-Erkek Rottweiler Yavrularım; Sütten kesildikten sonra anne altından alınarak yine veteriner hekimim kontrolünde gerekli tüm aşıları yapılıp, “Aşılı-Kimlikli” olarak “Türkiyemizin Her Bölgesine” sorunsuz sahiplendirme yapıyorum.
 • Soru : Anne Altından Safkan Secereli Rottweiler Yavrularınızı Nerede Çoğaltıyorsunuz? Ankarada Yaşıyorum. Yavruları Sahiplenmeden Önce Yerinize Gelip Misafiriniz Olma Şansım Var mı?
  Cevap: Elbette ki yavrularımı sahiplenmeden önce gelip yerimde görebilir, istediğiniz Dişi-Erkek SAFKAN SECERELİ Rottweiler Yavrularımdan istediğinizi sahiplenebilirsiniz. Safkan Secereli Rottweiler Yavrularımı Ankara-GÖLBAŞI’nda bulunan “ANKARA ROTTWEILER ÜRETİM ÇİFTLİĞİ”m de 20 Yıllık Rottweiler Tecrübem dahilinde Sevgi ve İlgi ile Çoğaltmakta ve Bakmakta, Rottlarımı isteyenler ile buluşturmaktayım.
 • Soru : Secereli Safkan Rottweiler Yavrularınızı Sahiplendirmenin Dışında Bizlere Sunduğunuz Başka Hizmetleriniz Var mı?
  Cevap: Tabii ki var. Sahiplendirdiğim Rottweiler ve Yavruları için gerekecek Köpek Klübesini de Rottweiler köpeklerime uygun üretip satışını yapmaktayım. Bununla birlikte Rottweilerınıza özel, istediğiniz miktarda Köpek Kuru Mama temin de etmekteyim.
 • Soru : Hizmetlerinize ulaşmak bize bir tık kadar yakınken, Veteriner Hekiminizden destek almak da bize o kadar yakın mı?
  Cevap: Elbette ki yakın. Veteriner Hekimimin sitemde ki kendisine özel hazırladığım sayfasındaki iletişim bilgilerinden faydalanarak, kendisinden ücretli destek alabilirsiniz.
Paylaşım Butonlarım
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest